Cihaz İle Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Gelişen teknoloji ve bulunan yeni yöntemler sayesinde artık evinizdeki  tesisatınızda meydana gelen su kaçakları eskisi gibi başınızı ağrıtmayacak. Kullandığımız teknolojik görüntüleme ve dinleme cihazları sayesinde tesisatınızdaki su kaçağının yerini başka hiç bir yeri kırmadan tespit ediyoruz.

 

Uzun yıllardır sektörde hizmet eden deneyimli ustalarımızla İstanbul’un tüm bölgelerinde aynı gün servis hizmeti veriyoruz.  Tesisatınızdaki tüm kaçakları tespit edip başka bir kaçak olmadığını garanti ediyoruz. Ayrıca Dilerseniz deneyimli ustalarımız kaçağı tespit ettikten sonra kaçağın onarımını da gerçekleştirmektedir.

 

 

Tesisatınızda Kaçak Olduğunuz Nasıl Anlarsınız?

Öncelikle tesisat gelir vanasını kapatıp bir kaç saat beklemeniz gerekmektedir. Bu süre zarfında aşağıya yada başka bir yere sızan su kesilirse eğer soğuk tesisatınızda bir kaçak olduğu anlaşılabilir.  Sızan yada damlayan suda azalma yada kesilme olmadıysa o zaman kaçak sıcak su tesisatınızda olabilir. Bunun için de kombinizi altıda bulunan tesisat vanalarını kapatarak tekrar beklemeyi deneyin. Bu şekilde kaçağın neyden kaynakladığını tespit edebilirsiniz.

 

Eğer alt komşunuzun tavanına su sızıyorsa yukarıdaki yöntemleri deneseniz dâhi kendi çabalarınızla kaçağın nerede olduğunu tespit etmeniz imkansızdır. Evinize hasar vermeden çözüm sağlayabilmek için hassas ölçüm yapabilen cihazlara sahip olan teknik servislerden destek almanızı öneririz.

 

Bize ulaşmak için

Çağrı Merkezi Numaramız : 444 71 90